VIDEO: Príbeh o kaderníčke Monike alebo prečo skrachuje 99% podnikateľov do 10 rokov

Tento príbeh by si mal vypočuť každý začínajúci podnikateľ. Je totiž odpoveďou na otázku: „Prečo skrachuje 99% podnikateľov do 10 rokov?“ To hovoria štatistiky o podnikaní na Slovensku.

Tých dôvodov je samozrejme viacero. Konkrétne sedem a ak vášmu podnikaniu chýba čo i len jediný, pravdepodobne skončí aj vaše podnikanie do 10 rokov neúspechom. O ostatných bodoch vám poviem v iných videách, no z môjho pohľadu je práve tento bod tým druhým najdôležitejším z celého zoznamu. Na ten najdôležitejší budete musieť prísť vy sami 😉

Tento príbeh som prvýkrát počul na úvodnom školení pre začínajúcich sprostredkovateľov v OVB. Myslel som si, že na tomto kurze budeme hovoriť primárne o rôznych druhoch poistenia, hypotékach či investíciách. No na moje prekvapenie som sa o týchto oblastiach na školení nedozvedel takmer nič. To, čo som sa však dozvedel, bolo pre mňa omnoho dôležitejšie. Dozvedel som sa totiž, AKO a najmä PREČO začať budovať od začiatku podnikanie, nie ďalšie zamestnanie (= Kiyosakiho cashflow kvadrant podnikateľ vs. živnostník).

Pozrite si toto video a ak uvažujete vo svojom živote o podnikaní, potom vám rád ukážem aké sú možnosti spolupráce so mnou. Dokonca aj ak uvažujete o podnikaní v úplne inej oblasti ako je finančné sprostredkovanie! Ak vám to pomôže naštartovať váš biznis vo vašom vysnívanom odvetví, rád vás týmto kurzom prevediem. Tak užitočné je z môjho pohľadu školenie pre začínajúcich podnikateľov.

Celé video je k dispozícii v členskej zóne Smart Life Club.

Staňte sa členom Smart Life Clubu ešte dnes a získajte prístup ku všetkým videám.

Staňte sa členom Smart Life Clubu ešte dnes a získajte prístup ku všetkým videám.

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité iba pre účely spracovania tohto príspevku. Zásady spracovania osobných údajov